خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
زیرمانیتوری مدیریتی
عینک افتابی اصل
کشتی
دانلود کتاب
مبانی نظری و پیشینه تحقیق
کسب درآمد از فروش فایل
لوله استیل
علائم نازایی چیست؟

سلامت و زیبایی

علائم نازایی چیست؟

هم فرآیند براه های کم کردن درد زایمان طبیعی

درد زایمان طبیعی و روایت های ترسناکی که از اون شنیده می شه، باعث شده که خیلی از افراد از اون دوری کنن. شیوع زیاد جراحی سزارین، توی کشور ما و در انزوا موندن زایمان طبیعی از جمله تفاوت های کشور ما با اکثر کشورهای پیشرفته است! غذاهای ممنوع در دوران بارداری به مانند سایر فصول، بارداری در فصل زمستان دارای یک سری معایب و یک سری مزایا هستش که لازمه خانم هایی که در شرف بارداری هستن از اونها مطلع باشن. در حالت کلی کودکانی که در فصول سرد سال نطفه اونها بسته می شه بسیار مقاوم تر از کودکان در فصول گرم هستن. اگه تو فصول زمستان و یا بهار کودکتان به دنیا بیاد کمتر از سایر مادرانی که در فصول تابستون و پاییز وضع حمل می کنن، دچار افسردگی بعد از زایمان می شن. رشد و پیشرفت عادی: ممکن است پزشک شما تعدادی آزمایش را برای تشخیص میزان رشد و پیشرفت فرزند درون شکمتان انجام دهد. انجام سونوگرافی می‌تواند به پزشکتان برای دیدن جنین و میزان رشد و سلامت او بسیار کمک کند. یک جنین سالم ۵ ماهه حدوداً اندازه‌ای معادل ۲۵ سانتی‌متر دارد؛ همچنین میزان رشد عادی در هر ماه برای او حدوداً ۵ سانتی‌متر است؛ بدین معنی که در ۷ ماهگی اندازه‌اش حدوداً ۳۵ سانتی‌متر خواهد بود. بین هفته ۲۰ تا ۲۹ یا همان سه ماهه سوم، جنین سالم حدوداً در هر هفته ۷۰۰ گرم وزن اضافه خواهد نمود. در زمان ۹ ماهگی بارداری، جنین سالم حدوداً ۳ کیلوگرم وزن خواهد داشت و قد او نیز چیزی بین ۴۵ الی ۵۰ سانتی‌متر خواهد بود.

آیا چاقی باعث ناباروری میشود؟

متاسفانه باید بگیم که پاسخ به این سوال که آیا چاقی باعث ناباروری میشه؟ مثبته، چرا که تاثیر تغذیه نادرست و گرایش بیش از حد به خوردن فست فود و غذاهای آماده در اکثریت زوجین جوان باعث شده بیشتر افراد مشکل اضافه وزن و چاقی شکمی داشته باشن و با مشکل ناباروری هم دست به گریبان باشن.

دلیل وجود رابطه بین اضافه وزن و ناباروری چیست؟

همون طور که می دونیم، چاقی و اضافه وزن موجب افزایش میزان هورمون ها در بدن می شه و هورمون هابرچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارینتی شم,

+ نوشته شده در چهارشنبه 30 خرداد 1397 توسط mosbatesabz |